ברוכים הבאים לאתר VITAMIN LESS 4U (להלן: "החברה") : האתר הינו חנות וירטואלית ברשת האינטרנט אשר מוכרת תוספי תזונה, ויטמינים, מינרלים, ומוצרי טבע ובריאות מגוונים, במטרה להביא לשיפור הבריאות ואיכות החיים, וכל זאת במחירים המשתלמים ביותר.

אנא קרא את התקנון מפעם לפעם שכן עשויים לחול בו שינויים. אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו באחד מאמצעי הקשר הקיימים. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

ה"חברה" הינה משווק בלבד, ואחריותה היא לספק את המוצרים חדשים, מקוריים ובעלי תוקף אשר הגיעו מהיצרן.

החלטה על רכישת מוצר, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן הנוגעות למטרת השימוש בו, הינה על אחריות הצרכן בלבד.מומלץ בכל מקרה להיוועץ במקורות מידע אמינים ומהימנים ובאנשי מקצוע מוסמכים. המידע אודות המוצרים והשפעתם אשר מובאים באתר הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה התוויה ו/או מחליפים המלצה רפואית, בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו. אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

כל טענה בדבר פעילות והשפעת המוצר הנרכש הינה אינדיבידואלית ו"החברה" אינה הכתובת בנושא, אלא יצרני המוצר בלבד.

תנאי שימוש

כניסה לאתר זה והשימוש בשירותים המוצעים בו מהווים הסכמה מצדך לתנאים, מחירים, ההתניות וההודעות הכלולים והמפורטות להלן, כלשונם. קבלתם על ידך מעידה כי אתה מודע להם ומסכים להגבלות הנקובות בהם. אי-לכך, אתה מתבקש לקרוא אותם בקפידה. תנאי השימוש המפורטים להלן יהוו את ההסכם אשר יהיה בתוקף בעת שהנך עושה שימוש באתר זה ויחייבו אותך לכל דבר ועניין.

השימוש באתר זה מורשה אך ורק לאנשים ו/או גופים הכשירים לשאת בהתחייבויות משפטיות כמוגדר בהוראות חוקי מדינת ישראל. לפיכך, במידה ואינך עונה להגדרות אלה (לדוגמה, אתה קטין), אינך רשאי לעשות שימוש באתר.

"החברה" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ"י שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. ללקוח לא יהיו כל טענות כלפי "החברה" בגין שינוי כאמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן באתר "החברה" לראשונה, וכל פעולה שתתבצע בו לאחר הפרסום כאמור, תהיה כפופה לתקנון המעודכן.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו / או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלי האתר ו / או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

אופן השימוש

"החברה" מתירה גלישה, צפייה, קריאת דפי האתר וביצוע הזמנות למוצרים הנבחרים ושומרת לעצמה את הזכות שלא לכבד ו/או לבטל הזמנות ו/או רכישות אשר לעניות דעתה ועל פי שיקול דעתה נעשו למטרות מסחריות ובכלל זה מכירות סיטונאיות, מכירות קמעונאיות, או מכירות לצדדים שלישיים כלשהם והיא שומרת לעצמה את הזכות לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה כנגד מפרי זכויותיה.

תמונות המוצרים המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד, כפי שנמסרו לאתר על ידי המפרסמים, לצרכי פרסום באתר.

מחירים ותשלומים

א. החברה רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.

ב. המחירים ודמי המשלוח המוצגים באתר תקפים לרוכשים דרך האתר בלבד.

אמצעי התשלום

באמצעות סליקת כרטיסי אשראי מאובטח של חברה יופיי פיננסים  (Upay) וקראדקום (אישורית זהב). 

שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מאמצעי התשלום שבחרת על תקינות העסקה. נציין כי כל הנתונים שהינך מקליד בנושא התשלום (אמצעי חיוב) לא נמצאים ו/או לא נשמרים בכל דרך באתר.

חשבונית מס/קבלה

חברתנו הינה עוסק מורשה מספר 035683820, אשר שומרת על איכות הסביבה ועובדת אך ורק עם "חשבונית ירוקה".
כעוסק מורשה אנו שולחים חשבונית מס קבלה וזאת באופן אוטומטי לדואר האלקטרוני אותו תמלא בעת ביצוע ההזמנה באחד מאמצעי התשלום ובטופס ההרשמה.
אם מסיבה כלשהי שאינה בשליטתנו, לא קיבלת את החשבונית אנא תודיע לנו על כך. (נוצר בד"כ כאשר כותבים כתובת אימייל שגויה).

משלוח אספקה ומועדים

א. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות שליח עד הבית. מוצרים שיסופקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליח עד הבית אינם ניתנים לבקרה ע"י חברתנו ואינם בשליטתה, והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד החברה עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח עד הבית.

ב. מוצרים שיסופקו באמצעות באמצעות שליח עד הבית הם בהתאם לכתובת שתינתן בעת הרכישה. מחירי המשלוח הם ע"פ מה שמפורסם בעת הרכישה, ועלולים להשתנות מעת לעת.

ג. זמני האספקה באמצעות שליח עד הבית להם אנו מתחייבים הם עד 5 (חמישה) ימי עסקים (להלן:"מועדי האספקה"). חישוב מועדי האספקה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, שבת, ערבי וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, חברתנו עושה כמיטב יכולתה להקדים את זמן האספקה.

ד. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם חברתנו  ובכפוף לרשימת הישובים של החברה בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם חברתנו לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה חברתנו הפוסקת הבלעדית.

ביטול עסקה

על מנת לבטל עסקה, נא צור עימנו קשר באחד מאמצעי הקשר הקיימים לרשותך באתר, ובמידה והביטול יאושר נבצע החזר בהתאם לאמצעי עימו ביצעת את הרכישה.

א. ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית וסגורים בסגירת היצרן ולא נעשה בהם שימוש וזאת בהודעה בכתב לדואר אלקטרוני. לאחר בירור פנייתך ותיאום מול ה"חברה" יש להחזיר את המוצר באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת).

ב. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

ג. חשוב לציין כי כל המוצרים נבדקים לפני שילוח. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף הקבלה שקיבלת ומייל המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.

דגשים נוספים בביצוע ההזמנה

א. ה"חברה" מציעה למכירה מגוון רחב של מוצרים (להלן: "מוצרים"). לצד המוצרים המיועדים למכירה מצוינת במפורש העובדה כי ניתן לרכוש אותם באמצעות סימון בעגלת הקניות. אם עובדה זו לא צוינה לצד המוצר ו/או השירות, לא תוכל לרכשם, ואנו לא נהיה חייבים לספק לך אותם.

ב. על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), חשוב שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי של יצרני או יבואני המוצרים. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה "החברה" את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך ונמנע מחיוב שלך.

ג. לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

ד. רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק כי יש אישור מאמצעי הסליקה שנבחר בביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי ה"חברה" או יצרניהם או מפיציהם.

ה. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידינו.

ו. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא החברה רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

ז. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

רישום לשירותים וביטול הרישום

חלק מהשירותים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך. השדות, שחובה למלא, יסומנו במפורש במידה ולא מילאת אותם. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם לשירותים הטעונים רישום. הואיל ו"החברה" תבקש רק את המידע הנחוץ לשירות שאליו נרשמת, יתכן ובאחדים מהשירותים תתבקש להוסיף ולמסור נתונים נוספים, המתחייבים מאופי השירות.

דיוור ישיר אלקטרוני 

במועד הרשמתך לאתר וכן במהלך ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר תתבקש לבחור במקום המיועד לכך האם הינך מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) לנוחיותך בגין מבצעים והנחות באתר. ה"חברה" מכבדת את פרטיותך. אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות, תוכל לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורך האמור, וכן תוכל להסיר בכל עת את פרטיך מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך או בכל אמצעי אחר שיימסר לך במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו/או מסרון (הודעות S.M.S) שתקבל בהסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר.

 דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, יחול אך ורק דיני מדינת ישראל בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב במדינת ישראל בלבד.

 רכישות מחו"ל – iHERB

כחלק מהרצון לתת שירות מקיף ללקוח האתר שלנו מציע רכישה של מוצרים מחו"ל מהאתר הבינלאומי iHERB.

אנו עובדים עימם כמשווקים שותפים, וככאלה אנו יכולים להציע מוצרים שלהם בהנחה נוספת מעבר למחירים המוצגים באתר שלהם. כיצד משיגים את אותם מוצרים בהנחה?  מאוד פשוט, הירשם לאתר שלנו, ושם בקש מאיתנו לקבל את קודי קופוני ההנחה, אותם נשלח לך למייל שמסרת בהרשמה.

הרכישה מתבצעת ע"י כניסה לקישור שהוספנו ליד כל מוצר, ואתה תועבר לאתר העולמי לרכישה ושם בביצוע הרכישה תכניס את קוד הקופון שקיבלת מאיתנו.

נציין שהרכישה מתבצעת כאמור באתר iHERB המאובטח ולא דרכנו, כמו כן כל בעיה, שאלה ו/או כל נושא אחר היא מול אתר iHERB העולמי.

שתף/י עם חברים
×
×

עגלת קניות

WhatsApp לתמיכה בוואטסאפ לחצ/י כאן