ויטמין לס פור יו הוקמה בשנת 2019 מתוך רעיון להנגיש אתר בו ניתן יהיה לרכוש תוספי תזונה ומוצרי בריאות גם מהארץ וגם מחו”ל בפלטפורמה אחת, תוך מתן דגש על מחיר אטרקטיבי!

מדוע כדאי לרכוש תוספי תזונה ומוצרי בריאות אצלנו?

כי את/ה במקום הראשון אצלנו ונדאג לך ל:

מוצריםמחיריםמשלוחים!

 

מוצרים

מוצרים

אנו נספק לך מגוון רחב של מוצרים בתחומים שונים תוך בחירה בחברות ישראליות או חברות המיובאות על ידי חברות ישראליות המובילות בתחום תוספי התזונה. יחד עם זאת, אנו מציעים גם אופציה לרכוש מוצרים מאתר iHerb העולמי בעברית, עימו אנו גם משתפים פעולה. ניתן למצוא שם מוצרים של חברות אמריקאיות איכותיות ומוכרות, ומשלוח לישראל במחירים מפתיעים! כל זאת במטרה לספק לך שירות של – ONE STOP SHOP. מצאת אצלנו מוצר שמתאים לך? נדאג לך לשירות ומחיר, לא מצאת? רוצה לרכוש מחו”ל? גם זאת ניתן לעשות דרך האתר שלנונציין שאם בחרת לרכוש מאתר iHerb תועבר/י לרכישה באתר המאובטח שלהם ולא דרכנו, כמו כן כל בעיה, שאלה ו/או כל נושא אחר היא מול אתר iHERB העולמיהירשם/י לאתרנו ונשלח לך קופוני הנחה גם לרכישה דרכנו בארץ וגם לרכישה מאתר iHerb. אנו פועלים כל העת על מנת להרחיב כמה שיותר את מגוון המוצרים שאנו מציעים, לשדרג, לשפר, ובעיקר לדאוג לך למוצרים ולשירות הכי טובים ובמחירים הכי משתלמים, כי לכולנו מגיעה הזכות לבריאות טובה יותר!

הנחה

מחירים

מעבר לאספקת המוצרים האיכותיים ביותר, אנו משתדלים לספק מוצרים במחירים המשתלמים ביותרכי אנחנו הישראלים אוהבים לקבל הרבה ולשלם פחות! התשלום באתר מאובטח, וניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי וביט. במהלך התשלום תועבר/י למערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת של חברת הסליקה קארדקום אשר מבטיחה לך ראש שקט וקנייה בטוחה!

 

משלוחים

משלוחים

בעולם המודרני של ימינו זמן = כסף, כל דקה חשובה, כל זמן פנוי חשוב! הכבישים פקוקים, הדלק יקר, אין חניות! רותח בקיץ וגשום בחורף, ולכן, אנו דוגלים במשלוח עד הבית! כי זה גם חלק מאיכות החיים! כל זאת בעלות של 20 ש”ח בלבד (במינימום 105 ש”ח להזמנה). אנו מתחייבים לספק את ההזמנה עד 5 ימי עסקים! (בפועל זה הרבה פחות ואנו תלויים בחברת השליחויות).

ובנוסף ברכישה מ- 279 ₪ ומעלה המשלוח עלינו!!

שתף/י עם חברים